Treasure Hunt Máchovo jezero

Treasure Hunt Máchovo jezero – teambuilding

Je bouřlivý den, plný krupobití a pořádného vichru a vy se právě nacházíte na tajemné lodi, která pluje po Máchovo jezeře ve směru na hrad Bezděz. Ten nyní patří Přemyslu Otakarovi II. Váš úkol se může zdát na první pohled lehký – musíte dopravit cenné a pečlivě zapečetěné truhly s diamanty na hrad. To proč máte určenou tuto trasu nevíte, pouze jste dostali rozkaz, který musíte za každou cenu splnit a na nic se neptat. Na konci vašeho dobrodružství se však možná dozvíte, proč jste tento úkol museli absolvovat. Treasure Hunt Máchovo jezero může začít!

Doba trvání

4 hod

Počet osob

6 - 300

Lokalita

Liberecký kraj

+420 724 812 712, info@treasure-hunt.cz

Během plavby vás zastihla obrovská bouřka se silným lijákem a vichřicí. To by však nebyl zas takový problém, ale mezi vlnami si na vás počíhal místní netvor – Kokořínská nestvůra. Ta vaši loď bez kompromisů převrací a vy se ocitáte ve ve vodě. Nakonec se všichni z lodi dokážete zachránit a doplavat až na zalesněný břeh.

Ovšem nastává problém, něco vám chybí, truhly s diamanty jsou fuč! Jsou rozesety všemožně v okolí Mácháče, některé jsou ukryté pod řasami, jiné pod hromadou písku. Honem, vzpamatujte se, rozdělte se do skupinek a najděte co nejvíce ztracených truhel, abyste mohli splnit úkol, ke kterému jste byli určeni. Ale dávejte velký pozor, místní nestvůra je vám v patách a mohla by vás opět napadnout, je nelítostná!

Treasure hunt dokážeme připravit jak pro plážové povaleče, kteří chtějí nenáročnou formu teambuildingu, ale i pro ty, co chtějí náročnější programLov pokladů můžeme zpestřit o zábavné atrakce jako je sportovní lukostřelba, chůze po slackline, lanový žebřík a mnoho dalších. Náročnost domlouváme individuálně.

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Průběh programu

  Vysvětlíme vám pravidla teambuildingové hry, rozdáme podklady a vydáte se na treasure hunt aneb lov pokladů pomocí GPS v mobilních zařízeních a aplikace. Na cestě k jednotlivým pokladům budete plnit úkoly, ve kterých si vyzkoušíte postřeh, důvtip a týmovou spolupráci. Ulovíte více pokladů jak ostatní týmy? Kdo se stanem mistrem Treasure Huntu Máchovo jezero?

  Zkuste také

  Treasure Hunt Praha - teambuilding

  Treasure Hunt Praha

  V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.

  Treasure Hunt Ústí nad Labem

  Treasure Hunt Ústí nad Labem

  Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý.