Treasure Hunt Máchovo jezero

Treasure Hunt Máchovo jezero – teambuilding

Poznejte při našem teambuildingovém programu Treasure Hunt Máchovo jezero jeden z největších rybníků naší republiky. Také známý jako Mácháč, Velký rybník nebo Velký Dokeský rybník. Dokážete zjistit jak a kdy Máchovo jezero dostalo svůj název? Je pravda, že oba ostrůvky uprostřed Mácháče vznikly přičiněním ďábla, který zde přenášel balvany na Bezděz? Jak to vlastně bylo s Daliborem z Myšlína a jak jeden z ostrůvků – Myší zámek, získal svůj název?

Doba trvání

4 hod

Počet osob

6 - 300

Lokalita

Liberecký kraj

+420 724 812 712, info@treasure-hunt.cz

Zvládnete rozlousknout všechny záhady, které Mácháč ukrývá včas? Teambuilding pod zříceninou hradu Bezděz u krásného Máchova jezera vás skvěle pobaví, zažijete spoustu zábavy s kolegy, přáteli nebo rodinou a získáte nové informace o tomto překrásném místě. Užijte si dobrodružství při řešení úkolů a hledání pokladů v Máchovo kraji. Připraveni? Honba za poklady může začít.

Treasure hunt dokážeme připravit jak pro plážové povaleče, kteří chtějí nenáročnou formu teambuildingu, ale i pro ty, co chtějí náročnější program. Co takhle výstup na vrch Šroubený, Borný nebo rovnou na Bezděz? Lov pokladu můžeme zpestřit o zábavné atrakce jako je sportovní lukostřelba, chůze po slackline, lanový žebřík a mnoho dalších. Náročnost domlouváme individuálně.

Treasure Hunt Máchovo jezero

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

Průběh programu

Vysvětlíme vám pravidla teambuildingové hry, rozdáme podklady a vydáte se na treasure hunt aneb lov pokladů pomocí GPS v mobilních zařízeních a aplikace. Na cestě k jednotlivým pokladům budete plnit úkoly, ve kterých si vyzkoušíte postřeh, důvtip a týmovou spolupráci. Ulovíte více pokladů jak ostatní týmy? Kdo se stanem mistrem Treasure Huntu Máchovo jezero?

Zkuste také

Treasure Hunt Praha - teambuilding

Treasure Hunt Praha

V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.

Treasure Hunt Ústí nad Labem

Treasure Hunt Ústí nad Labem

Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý.