Treasure Hunt Český Krumlov

Treasure Hunt Český Krumlov – teambuilding

Vychutnejte si romantickou atmosféru jihočeského města Český Krumlov, jednoho z nejkrásnějších měst v České republice. Tento architektonický skvost bývá nazýván jako město dvou věží, které obklopuje spleť křivolakých uliček se stylovými restauracemi a uměleckými obchůdky.

 

Jeho středověký ráz je umocněn majestátním hradem a zámkem tyčícím se na skalnatém návrší, z jehož nádvoří získáte dech beroucí výhled na klikaté břehy Vltavy.

 

Na teambuildingu poodhalíme tajemství nejvýznamnějších šlechticů Čech, krásných žen i statečných mužů. Nejeden příběh totiž skrývá krvavou zápletku a notnou dávku duchařiny. Víte, proč měli Schwarzenberkové ve znaku useknutou tureckou hlavu?

Doba trvání

4 hod

Počet osob

6 - 300

Lokalita

Jihočeský kraj

+420 724 812 712, info@treasure-hunt.cz

Tato poutavá akce vás vtáhne a zlepší vaši kooperaci v týmech při řešení zábavných úkolů. Cíl máte však všichni stejný, všichni jste na jedné lodi. Nápomocná vám bude mobilní zařízení s GPS a naše aplikace Treasure Hunt.

Nenechte si ujít úžasnou teambuildingovou hru v srdci historických památek světového významu. Český Krumlov je na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Průběh programu

  Vysvětlíme vám pravidla teambuildingové hry, rozdáme podklady a vydáte se na treasure hunt aneb lov pokladů pomocí GPS v mobilních zařízeních a aplikace. Na cestě k jednotlivým pokladům budete plnit úkoly, ve kterých si vyzkoušíte postřeh, důvtip a týmovou spolupráci. Ulovíte více pokladů jak ostatní týmy? Kdo se stanem mistrem Treasure Huntu Máchovo jezero?

  Zkuste také

  Treasure Hunt Praha - teambuilding

  Treasure Hunt Praha

  V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.

  Treasure Hunt Ústí nad Labem

  Treasure Hunt Ústí nad Labem

  Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý.