Treasure Hunt Tábor

Treasure Hunt Tábor – teambuilding

Zajímá vás gotické město Tábor a jeho okolí? Pojďte si užít napínavou hru a nezapomeňte s sebou vzít kolegy z práce. Vydejte se společně na husitskou vítěznou výpravu! Naše interaktivní hra Treasure Hunt Tábor vám naservíruje to nejzajímavější z tohoto kraje a ještě si užijete inteligentní zábavu při plnění úkolů a hádanek.

 

Jste zvědaví na gotické památky nebo toužíte prozkoumat středověké podzemí a třeba se i trošku bát? V pět set let starých katakombách se totiž odehrávaly neuvěřitelné příběhy a legendy, které fascinují návštěvníky dodnes. Znáte přeci legendu o stříbrné kouli? Bacha na Koulovou Annu!

Doba trvání

3 hod

Počet osob

6 - 200

Lokalita

Jihočeský kraj

+420 724 812 712, info@treasure-hunt.cz

Pojďte se dozvědět, co všechno stálo v cestě králi Zikmundovi a jeho vojsku při obléhání města. Proč nemohl Tábor dobýt a se staženým ocasem odmašíroval do Uher. Byl Jan Žižka z Trocnova chrabrý vojevůdce nebo prostý zločince, který hájil své nároky silou.

 

V tomto jihočeském městě se nachází i řada historických památek, jako kostel Nanebevzetí Panny Marie, hrad Kotnov nebo Husitské muzeum. Město Tábor je také významným centrem českého protestantismu a každoročně se zde koná řada kulturních akcí a festivalů, které přilákají tisíce návštěvníků z celého světa.

Město Tábor není zdaleka jen o historii a o Janu Žižkovi. Pro milovníky sladkého, je tu Muzeum čokolády a marcipánu, pro malé i velké s hravou duší Muzeum Lega. Bojovníky zabaví Husův mlýn s filmovou zbrojnicí. Tam si můžete vyzkoušet zbraně, které nosili slavné hvězdy jako třeba Brad Pitt nebo Tom Cruise. Náš teambuilding Treasure hunt v Táboře si zkrátka užije každý!

Treasure Hunt Český ráj - Prachovské skály

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Průběh programu

  Na začátku teambuildingu proběhne vysvětlení pravidel hry a poté se již vydáte lovit poklady. Abyste jednotlivé poklady nalezli, budete se orientovat pomocí GPS v mobilních zařízeních a naší aplikace. Na cestě vás čekají úkoly, které je nutné splnit, abyste nasbírali co nejvíce indicií k nalezení všech pokladů. Váš čas je omezen, tak není na co čekat, 3, 2, 1, start!

  Zkuste také

  Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

  Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

  Teambuilding v srdci Krkonoš. Zvládnete objevit i bájného ducha hor – Krakonoše?

  Treasure Hunt Praha - teambuilding

  Treasure Hunt Praha

  V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.