O nás

O nás

Jsme eventová agentura, která dělá firemní akce, teambuildingy, vzdělávací workshopy, školení BOZP, akce pro školy a další eventy na míru. Na trhu jsme od roku 2008, působíme po celé ČR.

 

Podívejte se na naše reference:
HOTROCK-teambuilding.cz
Chcete jiný typ teambuildingu, navštivte naše stránky HOTROCK-teambuilding.cz, kde si můžete vybrat z různých programů. Ať už letní či zimní teambuilding, indoor nebo outdoor, vánoční večírek či workshop. Také vám zorganizovat den otevřených dveří, konferenci, zajistit hostesky na akci, kapelu, catering. Dále nabízíme pronájem vlastních zábavných atrakcí – zipline (lanová dráha), mobilní horolezecká stěna, lanový žebřík, slackline a mnoho dalších.
HOTROCK.cz
Netradiční zážitky, kurzy přežití, horolezecké kurzy, zájezdy na via ferraty a eshop se sportovním vybavením, naleznete na našem webu HOTROCK.cz.
ViaFerraty.cz
Největší český portál o zajištěných cestách – ViaFerraty.cz, kde naleznete databázi via ferrat z celého světa. Můžete si plánovat své výstupy, psát články, dozvědět se různé rady a tipy a na našich kurzech vás naučíme záchranu na via ferratě.