Treasure Hunt programy

Vyberte si teambuilding, který vám sedne

 

Treasure hunt je vzrušující teambuildingová hra, tak proč si jí pořádně neužít. Vyberte si Treasure Hunt programy, které vám nejlépe padnou. Zažijte skvělou firemní akci v různých krajích v celé České republice.

Treasure Hunt Praha - teambuilding

Treasure Hunt Praha

Během jedné hluboké noci se nad Prahou vytvořila meteorologická anomálie, při které začala podivuhodná sleď událostí. Odhalte záhadu oživení Rudolfa II.

Treasure Hunt Máchovo jezero

Treasure Hunt Máchovo jezero

Váš úkol se může zdát na první pohled lehký. Musíte dopravit pečlivě zapečetěné truhly s diamanty na hrad. A nenechat se při tom sežrat Kokořínskou nestvůrou. Tak schválně.

Treasure Hunt Karlovy Vary

Treasure Hunt Karlovy Vary

Vydejte se s námi po stopách detektivního příběhu zasazeného do lázeňských kolonád. Vyzkoušejte si roli vyšetřovatelů a odhalte děsivou pravdu, kam se ztratil herec Brad Pitt.

Treasure Hunt Plzeň teambuilding

Treasure Hunt Plzeň

Město piva, to je nejspíš první asociace, která vás ve spojitosti s touto metropolí napadne. Češi jsou národ pivařů a Pilsner Urquell zná každý. Ale co když za to můžou mimozemšťani?

Treasure Hunt Český ráj

Treasure Hunt Český ráj

Zahrajte si dobrodružnou hru pronásledovaných horolezců. Pobavte se, spojte své síly a pomozte při hledání ukradeného pokladu uprostřed Prachovských skalách.

Treasure Hunt Ústí nad Labem teambuilding

Treasure Hunt Ústí nad Labem

Navštivte popraviště a tajemné území zaklínačů ďábla. Víte, že Ústí nad Labem je jedním z nejstarších královských měst? Prožijte spoustu zábavy, které vás vtáhne do hlubin historie.

Treasure Hunt Tisá - skalní město

Treasure Hunt Tisá

Dokážete přijít na záhadu, kterou ukrývá skalní město Tisá? Vyhnete se skřítkům, kteří střeží dávno ukrytý poklad a získáte ho pro sebe? Proč stará legenda láká do magických skal?

Treasure Hunt Hradec Králové teambuilding

Treasure Hunt Hradec Králové

Na malebném místě u jezu Hučák, v úžasném prostředí okolo řeky Labe, došlo ke kruté vraždě. Jako detektivové máte za úkol odhalit pachatele. Využijte moderní technologie k analýze stop.

Treasure Hunt Liberec

Treasure Hunt Liberec

Ponořte se do morbidní atmosféry unikátního příběhu spojeného s německými pověstmi. V tajemném Liberci se probouzí dávný duch Christiana Platze z Ehrentalu.

Treasure Hunt Dražďany

Treasure Hunt Drážďany

Projděte se jedním z nejkrásnějších německých měst, které bylo známé jako Florencie na Labi. Očekávejte impozantní barokní architekturu a špionážní tajemství studené války, která vykukují za každým rohem.

Treasure Hunt Pec pod Sněžkou

Treasure Hunt Pec pod Sněžkou

Oblíbenou teambuildingovou hru Treasure Hunt jsme tentokrát umístili přímo do srdce Krkonoš, konkrétně do horského městečka Pec pod Sněžkou, kde se ztratila expedice a prý viděli sněžného tvora.

Treasure Hunt Vodní nádrž Seč

Treasure Hunt Seč

Přehrada Seč je umístěna v lůně Železných hor a zde na vás také čeká dobrodružství. Vezměte do rukou tablet a vydejte se na trasu plnou hádanek, soutěžení a zábavy. Objevte dávno ztracené město pod hladinou přehrady.

Treasure Hunt České Švýcarsko

Treasure Hunt České Švýcarsko

Lov pokladů v národním parku České Švýcarsko nezahrnuje jenom Pravčickou bránu v Hřensku, ale zavede vás také do divokých soutěsek, pískovcových věží a skalních hradů.

Treasure Hunt Tábor teambuilding

Treasure Hunt Tábor

Právě jste uprostřed vojenského obléhání Tábora. Ukažte, jak máte sehraný tým. Vaše taktika, statečnost i lstivost budou hrát důležitou roli při obraně města. Hrrr na ně!

Treasure Hunt Kutná Hora

Treasure Hunt Kutná Hora

V srdci Kutné Hory se odkrývá tajemství starobylého artefaktu, který v sobě ukrývá sílu ovládající přírodní živly. Ve spletitém podzemním labyrintu vedou stopy do Kostnice.

Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

Lov pokladu v srdci Krkonoš, zažijte teambuilding na horách. Zvládnete objevit i bájného ducha hor – Krakonoše? A kdo to vlastně je? Teambuilding ve Špindlu čeká.

Treasure Hunt Český Krumlov - teambuilding

Treasure Hunt Český Krumlov

Vychutnejte si romantickou atmosféru jihočeského města Český Krumlov, jednoho z nejkrásnějších měst v České republice. Jeho středověký ráz a naše hra vás dostane.

Treasure Hunt na míru

Treasure Hunt na míru ???

Potřebujete Treasure Hunt v jiné lokalitě?
Máte nějaká speciální přání a požadavky na téma či úkoly? Napište nám.

Treasure Hunt neboli lov pokladů je mega zábavný

 

Lov pokladů na rozdíl od únikové hry je vzrušující teambuildingová hra, kde všechny týmy hrají najednou a svou trasu i pořadí pokladů (úkolů) si vybírají libovolně. Cílem je samozřejmě získat co nejvíce bodů ve stanoveném čase.

 

Naše Treasure Hunt programy jsou převážně určené pro firemní akce, venkovní teambuilding pro zaměstnance nebo obchodní partnery. To ale neznamená, že naším lovem pokladů nemůžete vtipně oživit třeba poznávací zájezd, školní akci pro žáky, studeny i učitelé nebo třeba oslavu narozenin či rozlučku se svobodou.

Zajímá vás něco? Napište nám …