Treasure Hunt Praha

Treasure Hunt Praha – teambuilding

Radek Kanárek neměl zrovna štěstí. Procházel se večerní Prahou, když ho zastihla silná průtrž mračen. V dálce uslyšel ohromné hromobití. Zrovna se schoval pod malou stříšku, když uviděl, jak silný blesk zasáhnul věž katedrály sv. Víta.

 

Potom, co bouře rychle skončila, Radek zahlédl, že významná pražská památka je v pořádku. Jak je to možné? Hrad už měl být dávno v plemenech!

 

Jenže během té elektrizující rány se stalo něco, co by nikdo za žádnou cenu netušil, že by se mohlo stát. Vznikla záhada v královské hrobce ukrytá hluboko v podzemí pod katedrálou.

 

Treasure Hunt Praha je napínavá teambuildingová hra uprostřed historického centra našeho hlavního města. Co víte o historii matky měst? Víte, že se do své podoby, jakou ji známe dnes, vyvíjela 11 století? Že základy Pražského hradu byly položeny již v 9. století? Víte, kdy začalo budování Karlova mostu? Jak moc znáte Václavské náměstí, kde proběhlo spoustu významných historických událostí? Pojďte zjistit více a zažijte spoustu zábavy během naší napínavé interaktivní hry. A nebojte, z ničeho vás zkoušet nebudeme, váš postup k pokladům se bude odvíjet od vaší taktiky, postřehu a pozorovacích schopnostech.

Doba trvání

4 hod

Počet osob

6 - 300

Lokalita

Praha

+420 724 812 712, info@treasure-hunt.cz

Nacházíte se uprostřed matky měst – v Praze a vaším úkolem je najít ukryté poklady. Dokážete během treasure huntu překonat nástrahy, úkoly, hádanky a dojít až do cíle, kde na vás čeká třešnička na dortu? Jak dokážete spolupracovat na cestě plné dobrodružství? Teambuilding uprostřed stověžaté Prahy plné nádherných památek je skvělý zážitek pro vaše kolegy, přátele nebo zaměstnance.

Treasure hunt připravíme jak pro kavárenské povaleče, tak i pro ty, co chtějí něco náročnějšího. Co takhle zapojit některé zábavné aktivity jako je výstup po lanovém žebříku, hod oštěpem, přetahování lanem o poklad s druhým týmem? Náročnost zvolíme dle vašich požadavků.

Treasure Hunt Praha - teambuilding
Treasure Hunt Praha - teambuilding
Treasure Hunt Praha - teambuilding

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Průběh programu

  Průvodce vás uvede do teambuildingové hry, podrobně vysvětlí pravidla a treasure hunt Praha může začít. Váš tým se vydá na dobrodružnou cestu za poklady. Budete řešit úkoly, ať už lehčí, tak ty těžší, sbírat poklady a indicie, které vás dovedou do cíle. Orientovat se budete pomocí aplikace v mobilních zařízeních s GPS. V aplikaci se vám u každého pokladu objeví úkol a instrukce k nalezení dalších pokladů.

  Zkuste také

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Zažijte dobrodružství na jezeře, splňte poslání od svého vladaře a dejte si pozor na vodní příšeru.

  Treasure Hunt Tisá - skalní město

  Treasure Hunt Tisá

  Skalní město Tisá vás stoprocentně vtáhne do magické minulosti i fantazie Narnie.