Reference

Naše reference

 

Prohlédněte si naše referenční projekty Treasure Hunt a nechte se inspirovat úspěchy týmů, které již prožily naše jedinečné dobrodružství. Nabízíme vám pohled na různorodé příběhy plné zábavy, týmové spolupráce a objevování, které jsou dokonalou motivací pro vaši příští akci.

Ať už plánujete firemní teambuilding, odměnu pro své obchodní partnery nebo jen dvouhodinový odpolední doplněk k firemnímu večírku, jsou naše teambuildingové GPS hry trefou do černého.

ČSOB reference

Československá obchodní banka, a.s., se svými 60 zaměstnanci, prožila skvělou firemní akci v Krkonoších. Treasure Hunt Pec pod Sněžkou zkombinoval týmovou práci s objevování tajů podzimních hor. Účastníci se vrhli do příběhu ztracené expedice a legendy o sněžném tvorovi, prozkoumávali úkryty, hledali pašeráky a dešifrovali záhadné šifry.

Hodnocení 3.5
ZF reference

Při anglické verzi Treasure Hunt v Plzni se 40 účastníků z celé Evropy vydalo na fascinující objevitelskou cestu tajné zóny 51. Procházeli historickým centrem, zelenými parky i po březích řek. Tato firemní akce, uspořádaná pro tým ZF OPENMATICS, nejenže posílila týmový duch, ale hlavně účastníky vedla po stopách vzniku slavného piva Pilsner Urquell.

Hodnocení 4.5
clearstream reference

V září proběhl Treasure Hunt v Českém ráji pro 15 osob. Akce pro společnost Clearstream Operations Prague odhalila dobrodružství v Prachovských skalách, kde účastníci vyslyšeli prosbu o pomoc od profesora umění, Dr. Antona Erumanna a na vlastní kůži prožili záchranu horolezců před bandou zločinců.

Hodnocení 4.0
deutscheborse reference

Pro německou Deutsche Börse AG jsme na podzim uspořádali Treasure Hunt Plzeň pro 120 účastníků. Tento týmový zážitek, probíhající v německém jazyce, spojil objevování tajemství města s originálním příběhem o mimozemšťanech a pivařské kultuře. Účastníci prozkoumávali historické centrum, mimozemské zóny a samozřejmě nechyběla návštěva pivovaru i ochutnávka zlatavého moku.

Hodnocení 4.5
gsprovi reference

Pro společnost GS-PROFI s.r.o. jsme uspořádali historický Treasure Hunt v Ústí nad Labem. Ve skupině téměř dvaceti účastníků nechyběl ani tělesně postižený vozíčkář, který celou výzvu zvládl s bravurou. Všichni se vydali na cestu plnou objevů, která je zavedla na místa, kde se ponořili do bohaté historie jednoho z nejstarších královských měst v Čechách.

Hodnocení 4.0
zentiva reference

Akce Treasure Hunt Plzeň kladla důraz na spolupráci a týmový duch, přičemž každý účastník měl příležitost přispět k úspěchu celého týmu. Tento den plný dobrodružství a nových poznatků poskytl klientům ze Zentiva Group krásné zážitky a samozřejmě zvýšil i pocit sounáležitosti v týmu.

Hodnocení 3.5
one reference

Pro našeho stálého klienta společnost SoftwareONE Czech Republic s.r.o., jsme v květnu za ideálního počasí zorganizovali Treasure Hunt Český ráj. Osmdesát lidí se ponořilo do dobrodružství, které kombinovalo fyzickou aktivitu s mentálními výzvami. Soutěžili, spolupracovali i řešili kreativní problémy mezi Prachovskými skalními věžemi.

Hodnocení 4.5
Vapera reference

V květnu tým ze společnosti Vapera prozkoumal Treasure Hunt skalní město Tisá. Účastníci řešili záhady, hledali šlechticův poklad a čelili skřítkům. Akce podpořila soudržnost, propojila historii s přírodou a přinesla nezapomenutelné chvíle mimo pracovní prostředí.

Hodnocení 4.0
ČEZ reference

Pro Skupinu ČEZ jsme organizovali Treasure Hunt Tisá pro jejich dvacet řídících pracovníků. Akce byla navržena tak, aby hlavně podpořila rozvoj klíčových kompetencí, jako jsou strategické plánování, adaptabilita a inovativní myšlení. Teambuilding byl unikátní příležitost pro zaměstnance, aby si vyzkoušeli nové role, povzbudili osobní rozvoj a vzájemnou spolupráci mimo běžné pracovní prostředí.

Hodnocení 4.5
Mars reference

Pro malý, ale velice přátelský tým ze společnosti MARS jsem v lednu organizovali akci Treasure Hunt Karlovy Vary. Záchranná mise amerického herce Brada Pitta byla splněna.

Hodnocení 4.0
Parole reference

Akce: Treasure Hunt Máchovo jezero
Měsíc: září
Počet osob: 10
Výsledek: “Moc jsme si to užili, u večeře jsme to detailně rozebírali. Hra zaujala úplně všechny. Upřímně, zaujmout na tak dlouho tak chytré lidi jako my je opravdový výkon! 😀 😀 Recenzi rádi sepíšeme. Fakturu dávám k úhradě.”

Hodnocení 3.5
UD4D reference

Jak si pořádně okořenit firemní nebo vánoční večírek? Tak to ví přesně společnost UD4D s.r.o. Týden před Vánocemi si 39 osob nejdříve odpoledne zahráli náš Treasure Hunt Praha a pak se vydali na skvělou firemní večeři.

Hodnocení 4.5
Na stínadlech reference

Nejen studenti, ale i učitelé potřebují zábavu. Treasure Hunt Tisá byl sázkou na jistotu. Padesát učitelů odhodilo vážnou tvář a vydalo se nitra skalního města.

Hodnocení 4.0
T Mobile reference

Tohle není duplicitní reference, ale týmu z T-Mobile Czech Republic a.s. se náš Treasure Hunt v Český ráj, konkrétně v Prachovských skalách, tak moc líbil, že hned za pár týdnů si tuto firemní akci zopakovali. Přijela větší supina a délku samotné hry si prodloužili. Taková spolupráce nás velmi těší.

Hodnocení 4.5
frankenland reference

Sprechen Sie Deutsch? Pro 68 účastníků z Německa jsme připravili Treasure Hunt Karlovy Vary. Ludwig van Beethoven, Bedřich Smetana i Johann Wolfgang von Goethe se nestačili divit. Tedy jejich kamenné busty.

Hodnocení 4.0
bila cesta reference

O prázdninách se pět desítek učitelů ze Základní školy Bílá cesta vrhlo do hry Treasure Hunt Tisá uprostřed pískovcových skal. Jejich mise? Odhalit tajemství skryté ve skalách, vyvarovat se skřítkům a získat dávno ukrytý poklad.

Hodnocení 4.0
T Mobile reference

Pro T-Mobile Czech Republic a.s. jsme v Prachovských skalách za slunečného počasí uspořádali Treasure Hunt Český ráj. Pět týmů se vydalo na dobrodružnou cestu plnou zábavy a týmové spolupráce, aby zachránily horolezce a našly poztrácené šperky.

Hodnocení 4.5
cisco reference

Tým 58 účastníků z firmy CISCO SYSTEMS se během dne ponořil do detektivního dobrodružství Treasure Hunt v Karlových Varech, po stopách záhadného zmizení herce Brada Pitta. Po dni plném vyšetřování a odhalování tajemství se večer přesunuli do hotelu Pupp, kde jsme pro ně připravili naše mobilní casino. Tento kombinovaný zážitek jim poskytl nejen napětí a zábavu při hledání pokladu, ale i vzrušení z hazardních her a nezapomenutelné vzpomínky.

Hodnocení 3.5
Kooperativa pojišťovna reference

Kooperativa pojišťovna, a.s., se vydala na vzrušující cestu hledání pokladu Treasure Hunt Máchovo jezero, se svým týmem 33 dobrodruhů. Dokázali to s bravurou a připsali si tak nezapomenutelný týmový zážitek.

Hodnocení 4.5
dreamland reference
Na konci léta se třicet účastníků ze společnosti DREAMland, spol. s r.o., pustilo do hry Treasure Hunt Máchovo jezero. Díky své důvtipnosti a skvělé spolupráci se vyhnuli kokořínské nestvůře a užili si tak fantastický teambuilding.
Hodnocení 5.0

Zajímá vás některá naše reference podrobně, chcete vědět nějakou konkrétní věc? Napište nám na info@treasure-hunt.cz a zeptejte se na to, co vás zajímá.

Začněme spolu plánovat vaší akci

  Treasure Hunt neboli lov pokladů je mega zábavný

   

  Lov pokladů na rozdíl od únikové hry je vzrušující teambuildingová hra, kde všechny týmy hrají najednou a svou trasu i pořadí pokladů (úkolů) si vybírají libovolně. Cílem je samozřejmě získat co nejvíce bodů ve stanoveném čase.

   

  Naše Treasure Hunt programy jsou převážně určené pro firemní akce, venkovní teambuilding pro zaměstnance nebo obchodní partnery. To ale neznamená, že naším lovem pokladů nemůžete vtipně oživit třeba poznávací zájezd, školní akci pro žáky, studeny i učitelé nebo třeba oslavu narozenin či rozlučku se svobodou.

   

  Naše reference najdete na stránkách www.hotrock.cz/reference. Těšíme se, až pro vás připravíme zábavný teambuilding.