Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

Treasure Hunt Špindlerův Mlýn – teambuilding

Teambuilding v srdci Krkonoš, to je Treasure Hunt Špindlerův Mlýn. Chcete teambuilding v zimě? Firemní akci na horách v létě? Pojďte na novodobý lov pokladů! Zvládnete objevit i bájného ducha hor – Krakonoše? A kdo to vlastně je? Vládce větru, všemocný živel, tajemný démon, spravedlivý zastánce chudých, obr nebo trpaslík? Rozlouskněte Krakonošovo tajemství a další záhady ve Špindlu.

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

40

Počet osob

6 - 300

Prostředí

Město i příroda

Krakonošovo tajemství

 

V dávných dobách, kdy se hory tyčily mladé a divoké nad zemí, žil v jejich srdci Krakonoš, duch zdejších hor. Byl to vládce větru a pán nebes, jehož hlasem bylo šumění lesa a jeho dechem byly bouře. Někteří ho nazývali všemocným živlem, jiní tajemným démonem, ale pro ty, kteří ho znali, byl spravedlivým zastáncem chudých, ochráncem přírody a strážcem pravdy.

 

Jako obr, který mohl dosáhnout vrcholků nejvyšších stromů, sledoval Krakonoš svět z výšin. A přestože jeho postava mohla zastiňovat celé vesnice, jeho kroky byly lehké jako kroky trpaslíka, neznatelné na měkkém mechu lesních cest.

 

Jednoho dne se do Špindlerova Mlýna přiženil mladík jménem Ján, který slyšel o Krakonošových zázracích a rozhodl se rozluštit tajemství zdejšího ducha hor. Ján věděl, že Krakonoš není jen bájnou postavou, ale skutečným duchem přírody, který se může zjevit těm, kteří mají čisté srdce a mají úctu k přírodě. Vydejte se na cestu spolu s Jánem a odhalte, co jsou jen dětské povídačky a kde mají příběhy, či legendy pravdivé kořeny.

Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

Vydejte se s námi do Krkonoš a zkuste naši teambuildingovou hru ve Špindlerově Mlýně. Jak moc vám dá zabrat plnění jednotlivých úkolů a hádanek? Některé zvládnete levou zadní, stačí selský rozum, při dalších budete muset zapojit trochu kreativity a mít dobrý postřeh.

 

Treasure Hunt ve Špindlu můžeme připravit pro méně náročné přímo ve městě. S těmi zdatnějšími se můžeme vydat třeba na Špindlerovu boudu, Petrovu boudu a další zajímavá místa v okolí. Teambuilding lze uskutečnit jak v létě, tak i v zimě. Jak náročný program budete chtít, záleží jen na vás, rádi to s vámi zkonzultujeme.

Treasure Hunt Špindlerův Mlýn
Treasure Hunt Špindlerův Mlýn
Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

Průběh programu

 

Nejdříve vám vysvětlíme princip a základní pravidla teambuildingové hry a poté se vydáte na samotný treasure hunt! Na stanovištích budete plnit úkoly, za které budete získávat jednotlivé poklady a indicie, díky kterým bude vaše cesta do cíle jednodušší. Lov pokladů a samotná orientace bude probíhat pomocí naší aplikace a mobilních zařízení vybavených GPS.  Tři, dva, jedna, teď! Treasure Hunt Špindlerův Mlýn je tu!

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

Po zdolání všech horských vrcholů a splnění jednotlivých úkolů vás doprovodíme do některého z místních hotelů, můžeme doporučit Harmony Club hotel nebo krásnou horskou chatu Hotel Jelinek.

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý.

  Treasure Hunt Praha - teambuilding

  Treasure Hunt Praha

  V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.