Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

Treasure Hunt Špindlerův Mlýn – teambuilding

Teambuilding v srdci Krkonoš, to je Treasure Hunt Špindlerův Mlýn. Chcete teambuilding v zimě? Firemní akci na horách v létě? Pojďte na novodobý lov pokladů! Zvládnete objevit i bájného ducha hor – Krakonoše? A kdo to vlastně je? Vládce větru, všemocný živel, tajemný démon, spravedlivý zastánce chudých, obr nebo trpaslík? Rozlouskněte Krakonošovo tajemství a další záhady ve Špindlu.

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

50

Počet osob

6 - 300

Prostředí

Město i příroda

Krakonošovo tajemství

 

Vydejte se s námi do Krkonoš a zkuste naši teambuildingovou hru ve Špindlerově Mlýně. Jak moc vám dá zabrat plnění jednotlivých úkolů a hádanek? Některé zvládnete levou zadní, stačí selský rozum, při dalších budete muset zapojit trochu kreativity a mít dobrý postřeh.

Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

Treasure Hunt ve Špindlu můžeme připravit pro méně náročné přímo ve městě. S těmi zdatnějšími se můžeme vydat třeba na Špindlerovu boudu, Petrovu boudu a další zajímavá místa v okolí. Teambuilding lze uskutečnit jak v létě, tak i v zimě. Jak náročný program budete chtít, záleží jen na vás, rádi to s vámi zkonzultujeme.

Treasure Hunt Špindlerův Mlýn
Treasure Hunt Špindlerův Mlýn
Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

Průběh programu

 

Nejdříve vám vysvětlíme princip a základní pravidla teambuildingové hry a poté se vydáte na samotný treasure hunt! Na stanovištích budete plnit úkoly, za které budete získávat jednotlivé poklady a indicie, díky kterým bude vaše cesta do cíle jednodušší. Lov pokladů a samotná orientace bude probíhat pomocí naší aplikace a mobilních zařízení vybavených GPS.  Tři, dva, jedna, teď! Treasure Hunt Špindlerův Mlýn je tu!

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

Po zdolání všech horských vrcholů a splnění jednotlivých úkolů vás doprovodíme do některého z místních hotelů, můžeme doporučit Harmony Club hotel nebo krásnou horskou chatu Hotel Jelinek.

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý.

  Treasure Hunt Praha - teambuilding

  Treasure Hunt Praha

  V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.