Treasure Hunt Ústí nad Labem

Treasure Hunt Ústí nad Labem – teambuilding

Navštivte popraviště a tajemné území zaklínačů ďábla při našem teambuildinguTreasure Hunt Ústí nad Labem. Víte, že je Ústí jedním z nejstarších českých královských měst? Že první písemná zmínka o městě pochází z 11. století? A že Střekov je zřícenina hradu, který byl postaven již ve 14. století? Prožijte spoustu zábavy a napětí při rozlouskávání záhad o severočeské metropoli.

Doba trvání

4 hod

Počet osob

6 - 200

Lokalita

Ústecký kraj

+420 724 812 712, info@treasure-hunt.cz

Jak to vlastně bylo s královským městem Ústí nad Labem, kdy vzniklo? Co se v jeho okolí událo za významné bitvy? Kde se nachází pomník Přemysla Oráče, jakým je to směrem? Kolik vyhlídkových míst je v Ústí? Dokážete jich najít co nejvíce? Zjistěte více během našeho teambuildingu v Ústí nad Labem.

Treasure Hunt Ústí nad Labem můžeme připravit jak v lehčí variantě, tak v náročnější s přídavkem zábavných atrakcí. Je libo zpestřit teambuilding o chůzi po slackline? Nebo máte raději střelbu a chcete si zkusit sportovní lukostřelbu? Náročnost s vámi zkonzultujeme individuálně.

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Průběh programu

  Pomocí mobilních zařízení vybavených GPS a naší aplikace, se po instruktáži a vysvětlení pravidel, vydáte na lov pokladů. V týmech mezi sebou budete soutěžit v tom, kdo jich nasbírá nejvíce. Abyste nalezli maximální možný počet pokladů a hlavně včas, budete muset spolupracovat a být pozorní při plnění úkolů.

  Zkuste také

  Treasure Hunt Tisá - skalní město

  Treasure Hunt Tisá

  Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý.

  Treasure Hunt Praha - teambuilding

  Treasure Hunt Praha

  V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.