Treasure Hunt Karlovy Vary

Treasure Hunt Karlovy Vary – teambuilding

Zažijte skvělý teambuilding během naší hry Treasure Hunt Karlovy Vary. Vydejte se s námi po stopách karlovarských pramenů, lázeňských kolonád, filmového festivalu nebo místních krásných vyhlídek a rozhleden. Víte jak to bylo se založením Karlových Varů a Jelením skokem?

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

50

Počet osob

10 - 300

Prostředí

Město

Detektivové! Kam se ztratil Brad Pitt?

 

Odhalíte tajemství tohoto krásného lázeňského města? Karlovy Vary jsou plné zajímavostí, sídlí zde výrobce bylinných likérů Becherovka, Karlovarské minerální vody a také sklárna Moser. Ochutnat zde můžete také proslulé Karlovarské oplatky. Projděte si během našeho programu ta nejzajímavější místa, získejte nové znalosti a prožijte skvělý teambuilding s vašimi kamarády, rodinou či parťáky z práce.

Treasure Hunt Karlovy Vary

Jak náročný Treasure Hunt Karlovy Vary bude, záleží jen na vašich požadavcích. Můžeme připravit teambuilding uprostřed města, ale také se můžeme vydat na místní vyhlídky a rozhledny do kopců. Také tuto teambuildingovou hru můžeme okořenit o zábavné atrakce – lukostřelba, slackline, mobilní lanovou dráhu – zipline, hod oštěpem a mnoho dalších. Obtížnost s vámi probereme individuálně.

Treasure Hunt Karlovy Vary
Treasure Hunt Karlovy Vary
Treasure Hunt Karlovy Vary

Průběh programu

 

Na začátku vám vysvětlíme pravidla teambuildingové hry Treasure Hunt, rozdáme patřičné podklady a poté už vás čeká lov pokladů. Budete chodit k jednotlivým stanovištím, kde budou umístěny poklady či indicie, které budete sbírat. Za jednotlivé úlovky dostanete body a vítězem se stane tým, který jich získá nejvíce. Jak se k jednotlivým stanovištím dostanete a jak se  budete orientovat? Pomocí mobilních zařízení s GPS a naší aplikace.

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

Ať už jste milovníky luxusu nebo se cítíte lépe v domácí atmosféře, naše nabídka ubytování vám přijde vhod. V centru lázeňského města vám rádi zajistíme nocleh například v Interhotelu Central nebo Wellness hotelu Green Paradise. A přímo na kolonádě doporučujeme luxusní Grandhotel Pupp.

 

Vyzkoušejte také naše Treasure Hunt programy i v jiných místech České republiky:

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také tyto programy

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý.

  Treasure Hunt Praha - teambuilding

  Treasure Hunt Praha

  V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.