Treasure Hunt Karlovy Vary

Treasure Hunt Karlovy Vary – teambuilding

Zažijte skvělý teambuilding během naší hry Treasure Hunt Karlovy Vary. Vydejte se s námi po stopách karlovarských pramenů, lázeňských kolonád, filmového festivalu nebo místních krásných vyhlídek a rozhleden. Víte jak to bylo se založením Karlových Varů a Jelením skokem?

Doba trvání

3 hod

Počet osob

6 - 200

Lokalita

Karlovarský kraj

+420 724 812 712, info@treasure-hunt.cz

Odhalíte tajemství tohoto krásného lázeňského města? Karlovy Vary jsou plné zajímavostí, sídlí zde výrobce bylinných likérů Becherovka, Karlovarské minerální vody a také sklárna Moser. Ochutnat zde můžete také proslulé Karlovarské oplatky. Projděte si během našeho programu ta nejzajímavější místa, získejte nové znalosti a prožijte skvělý teambuilding s vašimi kamarády, rodinou či parťáky z práce.

Jak náročný Treasure Hunt Karlovy Vary bude, záleží jen na vašich požadavcích. Můžeme připravit teambuilding uprostřed města, ale také se můžeme vydat na místní vyhlídky a rozhledny do kopců. Také tuto teambuildingovou hru můžeme okořenit o zábavné atrakce – lukostřelba, slackline, mobilní lanovou dráhu – zipline, hod oštěpem a mnoho dalších. Obtížnost s vámi probereme individuálně.

Treasure Hunt Karlovy Vary

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Průběh programu

  Na začátku vám vysvětlíme pravidla teambuildingové hry Treasure Hunt, rozdáme patřičné podklady a poté už vás čeká lov pokladů. Budete chodit k jednotlivým stanovištím, kde budou umístěny poklady či indicie, které budete sbírat. Za jednotlivé úlovky dostanete body a vítězem se stane tým, který jich získá nejvíce. Jak se k jednotlivým stanovištím dostanete a jak se  budete orientovat? Pomocí mobilních zařízení s GPS a naší aplikace.

  Zkuste také

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý.

  Treasure Hunt Praha - teambuilding

  Treasure Hunt Praha

  V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.