Treasure Hunt Český ráj

Treasure Hunt Český ráj – teambuilding

Vydejte se s námi na Treasure Hunt Český ráj, kde na vás čeká spousta legrace, zajímavostí, záhad a hlavně pohyb v přírodě, v krásném skalním městě a uprostřed lesa. V Českém ráji se dokonce nachází i několik nalezišť drahých kamenů. Povede se vám některý z nich při hře najít?

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

50

Počet osob

10 - 300

Prostředí

Příroda

Zachraňte horolezce před bandou zločinců

 

Horolezci Pepa, Michal a Vašek, trojice nerozlučných přátel, se rozhodli prožít nezapomenutelný víkend v kouzelném prostředí Prachovských skal. Jenže co začalo jako klidný výlet do přírody, rychle přerostlo v nečekaný adrenalin. Když objevili třpytivou truhlu plnou šperků na vrcholu jedné skály, netušili, že tento nález změní jejich víkend v napínavou honbu za pokladem i bojem o život.

 

Při pokusu o otevření truhly se všechny šperky rozsypaly a zůstala po nich jen tajemná magnetofonová páska na dně truhly s prosbou o pomoc od profesora umění, Dr. Antona Erumanna, který byl na útěku před neznámým nebezpečím.

 

Náhle vzduchem zasvištěla kulka a kus skály vedle nich se odlomil. “Kryjte se!” křikl Pepa a všichni se vrhli do bezpečí labyrintu skal. Neznámí střelci jsou po nich a chtějí šperky pro sebe. Začíná nerovný závod s časem i možnost prokázat odvahu, důvtip a sílu přátelství.

Treasure Hunt Český ráj

Teambuilding v divokém srdci Prachovských skal, obklopených přírodními krásami a tajemstvím, zaručeně potěší vaše kolegy nebo přátele. Tento treasure hunt je ideální pro milovníky přírody, sportovce i ty, kteří si rádi vyzkoušejí své limity v terénu, který je o něco náročnější než obvyklé městské prostředí.

 

Tak co, jste připraveni na lákavou výzvu? Připojte se k dobrodružství, kde každý krok testuje vaši odvahu, důvtip a schopnost pracovat jako jeden tým. Využijete svůj smysl pro orientaci a taktiku nebo spolehnete na fyzickou zdatnost?

Treasure Hunt Český ráj teambuilding
Treasure Hunt Český ráj
Treasure Hunt Český ráj

Průběh programu

Na začátku teambuildingu proběhne vysvětlení pravidel hry a poté se již vydáte lovit poklady. Abyste jednotlivé poklady nalezli, budete se orientovat pomocí GPS v mobilních zařízeních a naší aplikace. Na cestě vás čekají úkoly, které je nutné splnit, abyste nasbírali co nejvíce indicií k nalezení všech pokladů. Váš čas je omezen, tak není na co čekat, 3, 2, 1, start!

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

Kde složit hlavu po skvěle stráveném dni? Rádi vám zajistíme ubytování na osvědčených místech přímo v Prachovských skalách, kterými jsou například Chata Prachov, hotel Pod šikmou věží nebo kemp Prachovská osma. Nebo ve městě Jičín, vzdáleném jen 7 km, například v Grand Hotel Praha nebo Hotel reSTART Superior.

 

Vyzkoušejte také naše Treasure Hunt programy i v jiných místech České republiky:

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také tyto programy

  Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

  Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

  Teambuilding v srdci Krkonoš. Zvládnete objevit i bájného ducha hor – Krakonoše?

  Treasure Hunt Praha - teambuilding

  Treasure Hunt Praha

  V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.