Treasure Hunt Český ráj

Treasure Hunt Český ráj – teambuilding

Vydejte se s námi na Treasure Hunt Český ráj, kde na vás čeká spousta zajímavostí o hradech, zámcích, návštěva skalního města nebo třeba vyhlídkových plošin. V Českém ráji se nachází několik nalezišť drahých kamenů. Povede se vám některý z nich najít při hledání pokladu?

Doba trvání

3 hod

Počet osob

6 - 200

Lokalita

Královéhradecký

+420 724 812 712, info@treasure-hunt.cz

Kde se naleziště a samotné drahokamy skrývají? Zjistěte to a zkuste některý z nich najít! Putování skalními městy v čele s Prachovskými skálami a hrady v čele s Hradem Trosky vám odhalí tajemství Českého ráje. A třeba narazíte i na vousaté loupežníky či krásné princezny. Dokážete při treasure huntu najít i tajemný les Řáholec, kde pobývá Rumcajs, Manka a Cipísek?

Treasure hunt připravíme jak pro méně náročné v lehčím terénu, tak pro ty náročnější, kteří chtějí okořenit lov pokladu o zábavné atrakce. Co takhle si zastřílet z luku, dojít k pokladu po slackline nebo přejet propast na zipline? Obtížnost upravíme dle vašich požadavků.

Treasure Hunt Český ráj - Prachovské skály

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

Průběh programu

Na začátku teambuildingu proběhne vysvětlení pravidel hry a poté se již vydáte lovit poklady. Abyste jednotlivé poklady nalezli, budete se orientovat pomocí GPS v mobilních zařízeních a naší aplikace. Na cestě vás čekají úkoly, které je nutné splnit, abyste nasbírali co nejvíce indicií k nalezení všech pokladů. Váš čas je omezen, tak není na co čekat, 3, 2, 1, start!

Zkuste také

Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

Teambuilding v srdci Krkonoš. Zvládnete objevit i bájného ducha hor – Krakonoše?

Treasure Hunt Praha - teambuilding

Treasure Hunt Praha

V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.