Treasure Hunt Tisá

Treasure Hunt skalní město Tisá – teambuilding

Tajemné skalní město Tisá v Ústeckém kraji vás nadchne svými výhledy do krásné přírody, impozantními stěnami a také mnoha zajímavostmi. Jednou z nich je, že se tu natáčel známý film Letopisy Narnie. A další zajímavostí je, že se tu nachází ukrytý tajemný poklad. Ten zde podle staré pověsti dočasně ukryl šlechtic Charles Leduquin. Když se však šlechtic pro poklad vrátil, aby ho vyzvedl, kde nic tu nic. Poklad byl fuč, nebylo po něm ani památky. Vydejte se ho s námi najít během našeho teambuildingového programuTreasure Hunt Tisá.

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

40

Počet osob

10 - 300

Prostředí

Příroda

Kam zmizel poklad ze skla

 

Co se vlastně stalo? Kam ukrytý poklad zmizel? Kdo ho vzal? V hlubinách pískovcových lesů skalního města Tisá se skrývá tajemství, které po staletí unikalo lidskému poznání.

 

Náš příběh začíná jedné bouřlivé noci, kdy se nebe rozsvítilo tisíci blesků a prastaré skály se rozezněly podivným zpěvem. V této osudové noci se otevřela brána do zapomenutého světa, kde čas plyne jinak a skály jsou živé. Francouzský šlechtic měl tu smůlu, že svůj poklad ukrýval zrovna ve stejný okamžik. Z mnoha skalních puklin vylezli na povrch skřítci a brali si vše, co našli.

 

Čas dávno uplynul, písek ze skal se odrolil a nyní je to na vás. Zvládnete obelstít skřítky a najít starodávný poklad? Toto místo, chráněné malými bytostmi a obdařené magií, ukrývá poklad nejen ve formě zlata a drahokamů, ale také starodávného vědění a mocí, jež mohou změnit osud těch, kdo je objeví.

 

Pojďte na to, avšak dávejte pozor, skřítkové a jejich nástrahy jsou všudypřítomné. Hurá za poklady do skalního města Tisá!

Treasure Hunt Tisá skřítci a poklad

Tato teambuildingová hra může mít různou formu náročnosti i podoby. Od nenáročné procházky skrz krásné skály, přes náročnější, až po doplnění adrenalinovými aktivitami jako je slaňování nebo průzkum opravdové jeskyně. Náročnost pro vás zvolíme individuálně dle požadavků.

Treasure Hunt skalní město Tisá - Ústecký kraj
Treasure Hunt Tisá teambuilding
Treasure Hunt skalní město Tisá - Ústecký kraj

Průběh programu

 

Na začátku teambuildingu vás uvedeme do hry, budou vám vysvětlena pravidla a dostanete podklady, které budete potřebovat při řešení úkolů. Se svým týmem se vydáte na netradiční lov pokladů. Vaše orientace bude probíhat za pomoci mobilních zařízení s GPS a naší aplikace. Během honby za poklady na vás postupně čekají různě obtížné úkoly, které je potřeba splnit pro postup k dalším indiciím, abyste došli k vytouženému cíli. Najděte starodávné poklady, vyhněte se skřítkům a neztraťte se. Treasure Hunt ve skalním městě Tisá je připraven!

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

Po náročném hledání pokladů je potřeba si pořádně odpočinout. Rádi vám zajistíme ubytování v penzionu Na Kovárně nebo Refugio přímo v Tisé. Větší skupiny se pak můžou ubytovat v hotelu Ostrov nebo v hotelu Švýcarský dům, kde se dá rozmazlit wellnessem.

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také tyto programy

  Treasure Hunt Ústí nad Labem

  Treasure Hunt Ústí

  Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je zábava. Prožijte skvělou firemní akci s kolegy.

  Treasure Hunt Praha - teambuilding

  Treasure Hunt Praha

  V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.