Treasure Hunt České Švýcarsko

Treasure Hunt České Švýcarsko – teambuilding v národním parku

Lov pokladů nebo úniková hra v Českém Švýcarsku nezahrnuje jenom Pravčickou bránu v Hřensku, ale zavede vás také do divokých soutěsek, skalních hradů a na fascinující plavbu na lodičkách soutěskami řeky Kamenice. Prozkoumejte krásy tohoto národního parku.

 

A nebojte se, nic není povinné a téměř vše je povolené. Váš postup k pokladům se bude odvíjet od vaší taktiky, postřehu a chuti soutěžit. A ta chuť soutěžit, tak ta bude velká.

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

40

Počet osob

6 - 300

Prostředí

Příroda

Pravčická Brána: dávný portál Vikingů a Slovanů

 

V dávných dobách, kdy se severní Evropa formovala prostřednictvím střetů mezi různými kmeny a kulturami, došlo k nečekanému konfliktu mezi Vikingy a slovanskými kmeny. Vikingové, proslulí svými plavbami a dobýváním, připluli po řece Labi až do Českého Švýcarska. Zde narazili na slovanské kmeny, které si v této oblasti vybudovaly pevnosti na skalách, kde později vznikly hrady Falkenštejn a Šaunštejn, aby ochránily své území a poklady před invazemi cizáků.

 

Mezi oběma skupinami došlo k napětí a konfliktům, ale také k výměně znalostí a kultury. Vikingové přinesli s sebou příběhy o Asgardu a bozích jako byl Odin a Thor, zatímco Slované přispěli svými příběhy o Perunu a Velesovi.

 

Z těchto vlivů vznikly nové legendy, které vyprávějí, že Vikingové a Slované objevili společně Pravčickou bránu, zprvu používanou pro rituální oběti, později v ní dokonce otevřeli portál do jiného světa.

Treasure Hunt České Švýcarsko

Teambuilding uprostřed stověžaté Prahy plné nádherných památek je skvělý zážitek pro vaše kolegy, přátele nebo zaměstnance. Vyzkoušejte si, jak dokážete spolupracovat na cestě plné dobrodružství.

 

Tento treasure hunt je vhodný jak pro kavárenské povaleče, požitkáře, tak i pro náročné soutěživce. Tak co, jdete do toho? A zapojíte svůj šarm nebo rychlé nohy?

Treasure Hunt Praha - teambuilding
Treasure Hunt Praha - teambuilding
Treasure Hunt Praha - teambuilding

Průběh programu

 

Sympatický průvodce vás uvede do teambuildingové hry, podrobně vysvětlí pravidla i fungovaní naší mobilní aplikace a lov pokladů v Praze může začít. Po odstartování se všechny týmy vydají najednou, avšak různými směry na dobrodružnou cestu skrz starobylé město.

 

Svou strategii, trasu postupu i tempo hry si určí každý tým sám. Budete řešit různorodé úkoly, celkem máme osm druhů úkolů a v každé hře jich na Vás čekají desítky. Vyberete si nejdříve ty lehčí, rozpinkávací úkoly nebo se rovnou vrhnete na ty nejnáročnější záhadné úlohy?

 

Po vypršení herního času se opět všichni sejdeme na domluveném místě a treasure hunt si vyhodnotíme. Zvítězí tým, který najde nejvíce ukrytých pokladů a nejlépe splní zadané úkoly.

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

Hra probíhá převážně na Starém městě s malým přesahem na druhou stranu Vltavy. V této lokalitě je nepřeberné množství ubytování a restaurací v různých cenových kategoriích. Pro možnost ubytování zmíníme Imperial Hotel, hotel Marriot nebo Grand hotel Bohemia.

 

Budete-li vybírat restauraci na večerní posezení po skončení treasure huntu Praha, doporučujeme hledat podniky v oblasti kdekoliv mezi Alešovo nábřežím až Prašnou branou na Starém Městě. A na Malé Straně od Občanské plovárny až po Lennonovu zeď.

 

Vyzkoušejte také naše Treasure Hunt programy i v jiných místech České republiky:

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také tyto programy

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Zažijte dobrodružství na jezeře, splňte poslání od svého vladaře a dejte si pozor na vodní příšeru.

  Treasure Hunt Tisá - skalní město

  Treasure Hunt Tisá

  Skalní město Tisá vás stoprocentně vtáhne do magické minulosti i fantazie Narnie.