Treasure Hunt Drážďany

Treasure Hunt Drážďany – špionážní teambuilding

Vstupte do poutavého světa Drážďan skrze naši interaktivní teambuildingovou hru! Projděte se krásnými památkami, které byly před druhou světovou válkou známé jako Florencie na Labi.

 

Drážďany, jedno z nejkrásnějších německých měst, dnes kouzelně ožívají v naší unikátní hře, která spojuje historii s dobrodružstvím. Očekávejte impozantní barokní architekturu, monumentální zříceniny a špionážní tajemství, která vykukují za každým rohem.

 

Záhadná mise v historickém srdci Drážďan vás zavede do dob studené války, kdy byly Drážďany skrytým centrem mezinárodní špionáže. Každý tým bude vybaven naší mobilní aplikací, která vás provede městem a odhalí vám šifrované zprávy a tajné lokace.

 

A nebojte se, nic není povinné a téměř vše je povolené. Váš postup k touženému cíli se bude odvíjet od vaší taktiky, postřehu a chuti soutěžit. A ta chuť soutěžit, tak ta bude velká.

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

44

Počet osob

6 - 300

Prostředí

Město

Ponořte se do napínavého světa studené války

 

Během této interaktivní hry se stanete členy tajného špionážního týmu. Vaším úkolem bude rozluštit šifrované zprávy, najít skryté vzkazy a odhalit tajnou operaci, která může změnit běh historie. Prozkoumejte historické lokality Drážďan a objevte stopy ukryté v minulosti.

 

Ocitáte v roce 1963, ve vrcholném období studené války. Drážďany jsou rozdělené město, kde každý stín může skrývat tajného agenta nebo důležitou informaci. Vaším úkolem je provést operaci kódově označenou jako “Schatten” (Stín).

Treasure Hunt Drážďany

Teambuilding v Drážďanech je nejen zábavnou hrou, ale také cennou vzdělávací aktivitou. Hráči se dozvědí zajímavé informace o historii města a studené války, zatímco si vyzkouší řadu dovedností od řešení logických hádanek po strategické myšlení.

 

Kombinací virtuálních prvků a reálných fyzických výzev hra překračuje hranice mezi virtuálním a skutečným světem. Hráči mají možnost prožít jedinečný zážitek, který spojuje to nejlepší z obou světů.

Treasure Hunt Drážďany
Treasure Hunt Drážďany
Treasure Hunt Drážďany

Průběh programu

 

Sympatický průvodce vás uvede do teambuildingové hry, podrobně vysvětlí pravidla i fungovaní naší mobilní aplikace a lov pokladů v Drážďanech může začít. Po odstartování se všechny týmy vydají najednou, avšak různými směry na dobrodružnou cestu skrz starobylé město.

 

Svou strategii, trasu postupu i tempo hry si určí každý tým sám. Budete řešit různorodé úkoly, celkem máme osm druhů úkolů a v této hře jich na vás čeká celkem čtyřicet čtyři. Vyberete si nejdříve ty lehčí, rozpinkávací úkoly nebo se rovnou vrhnete na ty nejnáročnější záhadné úlohy?

 

Po vypršení herního času se opět všichni sejdeme na domluveném místě a treasure hunt si vyhodnotíme. Zvítězí tým, který najde nejvíce ukrytých pokladů a nejlépe splní zadané úkoly.

Treasure Hunt Drážďany také jako úniková hra

 

Máte rádi únikové hry? Náš lov pokladů v Drážďanech máme také připravený jako venkovní únikovou hru pro firmy. Čeká na vás celkem 19 úkolů a cílem hry je vyřešit všechny úkoly v co nejkratším čase.

 

Úniková hra Drážďany je vhodná pro menší skupinu účastníků a časová náročnost je přibližně dvě hodiny, ovšem záleží jak budete úspěšní.

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

Centrem naší hry je fascinující oblast Altstadt (Staré Město), která zahrnuje takové památky jako Zwingerův palác, Semperova opera a kostel Frauenkirche. Tato lokalita nabízí nepřeberné množství malebných uliček, starobylých náměstí a tajemných koutů, ideálních pro rozplétání záhad a šifrových rébusů..

 

V okolí hry se nachází široká škála ubytovacích zařízení, od luxusních hotelů po pohodlné penziony. Mezi doporučené hotely patří například Hotel Taschenbergpalais Kempinski, Hilton Dresden nebo Hyperion Hotel Dresden am Schloss, které nabízejí vysoký standard ubytování a jsou v ideální vzdálenosti od centra hry.

 

Pokud hledáte restauraci pro večerní posezení po skončení hry, Altstadt nabízí široké spektrum gastronomických zážitků. Od tradičních saských hospod po moderní mezinárodní kuchyni, vše lze nalézt v pohodlné chůzí vzdálenosti od hlavních hracích lokalit. Pro autentický saský zážitek doporučujeme navštívit restaurace v blízkosti Zwingeru nebo podél řeky Elbe.

 

Vyzkoušejte také naše Treasure Hunt programy i v jiných místech České republiky:

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také tyto programy

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Zažijte dobrodružství na jezeře, splňte poslání od svého vladaře a dejte si pozor na vodní příšeru.

  Treasure Hunt Tisá - skalní město

  Treasure Hunt Tisá

  Skalní město Tisá vás stoprocentně vtáhne do magické minulosti i fantazie Narnie.