Treasure Hunt Hradec Králové

Treasure Hunt Hradec Králové – detektivní teambuilding

Treasure Hunt Hradec Králové je napínavá teambuildingová hra zasazená do středu města ležícího na soutoku řeky Labe s Orlicí. Jednotlivé týmy se vydávají na cestu za dobrodružstvím, kde hledají skryté poklady, překonávají nástrahy a získávají cenné body.

 

Hra funguje jako inovativní průvodce městem, týmy zavede k objevování fascinujících lokalit. Postup zvolené trasy k jednotlivým pokladům se bude odvíjet od vaší taktiky. Jde o dynamickou hru, která podporuje taktické myšlení, rozvíjí vědomosti a schopnost efektivního řízení.

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

40

Počet osob

6 - 300

Prostředí

Město

Detektivní příběh: Vražda na jezu Hučák

 

Na malebném místě u jezu Hučák, v úžasném prostředí okolo řeky Labe, došlo ke kruté vraždě. Jako detektivové máte za úkol odhalit pachatele.

 

Oběť, významná osobnost v oblasti vodního hospodářství, byla nalezena mrtvá nedaleko jezu. Vražda se stala ve večerních hodinách, ale způsob provedení vraždy je zatím nejasný.

 

Místní obyvatelé jsou vyzváni k poskytnutí informací. Hledejte motiv vraha, mohl být spojen s osobními konflikty nebo obchodními spory. Prozkoumejte historii oběti a možná tajemství spojená s tímto vodním dílem nebo městem Hradec Králové.

 

Využijte moderní technologie k analýze stop a důkazů. Zajistěte případné klíčové důkazy. Spolupracujte a využijte všechny prostředky k vyřešení této záhady a přiveďte pachatele před spravedlnost. Přejeme hodně štěstí při řešení této detektivní záhady!

Treasure Hunt Hradec Králové

Zábavný teambuilding uprostřed města, jehož obzory zdobí věže, architektura, bohaté kulturní bohatství a historie. Při hledání pokladů a získávání co největšího počtu bodů, zároveň projdete skrz jednotlivá období architektonického rozvoje města. Dýchne na vás bohatá historie, ucítíte chuť vzdělání i sportovní energii. Hradec Králové je totiž zaslíben nejen cyklistům, ale troufneme si říct, že tato metropole je doslova prošpikovaná sportovci.

Treasure Hunt Hradec Králové
Treasure Hunt Hradec Králové teambuilding
Treasure Hunt Hradec Králové teambuilding

Průběh programu

 

Náš instruktor vám představí teambuildingovou hry, podrobně vysvětlí pravidla i fungovaní naší mobilní aplikace a lov pokladů v Hradci může začít. Po odstartování se všechny týmy vydají najednou, avšak různými směry na dobrodružnou cestu skrz metropoli Královéhradeckého kraje.

 

Svou strategii, trasu postupu i tempo hry si určí každý tým sám. Budete řešit různorodé úkoly, celkem máme osm druhů úkolů a v každé hře jich na vás čekají desítky. Vyberete si nejdříve ty lehčí, rozpinkávací úkoly nebo se rovnou vrhnete na ty nejnáročnější záhadné úlohy?

 

Po vypršení herního času se opět všichni sejdeme na domluveném místě a treasure hunt si vyhodnotíme. Zvítězí tým, který najde nejvíce ukrytých pokladů a nejlépe splní zadané úkoly.

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

Firemní akci v podobě treasure huntu nebo unikové hry si užijete v historické části přímo ve středu města. Naše poklady zahrnují nejhodnotnější část městské zástavby, zajímavá místa i moderní umělecké skvosty.

 

V Hradci Králové samozřejmě existuje spousta dobrých hotelů a penzionů, můžeme doporučit třeba hotel U Královny Elišky, hotel Grant nebo moderní a elegantní EA Congress Hotel Aldis a EA Hotel Tereziánský dvůr.

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také tyto programy

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Zažijte dobrodružství na jezeře, splňte poslání od svého vladaře a dejte si pozor na vodní příšeru.

  Treasure Hunt Tisá - skalní město

  Treasure Hunt Tisá

  Skalní město Tisá vás stoprocentně vtáhne do magické minulosti i fantazie Narnie.