Treasure Hunt Kutná Hora

Treasure Hunt Kutná Hora – teambuilding

Treasure Hunt Kutná Hora je napínavá teambuildingová hra uprostřed městské památkové rezervaci zapsané i na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Jednotlivé týmy se vydávají na cestu za dobrodružstvím, kde hledají skryté poklady, překonávají nástrahy a získávají cenné body.

 

A nebojte se, nic není povinné a téměř vše je povolené. Váš postup k pokladům se bude odvíjet od vaší taktiky, postřehu a chuti soutěžit. A ta chuť soutěžit, tak ta bude velká.

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

45

Počet osob

6 - 300

Prostředí

Město

Město plné stříbra

 

V hlubokém lese, kde ticho šeptá příběhy dávných časů, mnich Antoň v samotě seděl, zahalen do meditace. Tam, kde se stromy sklání v úctě k zemi, se mu zjevily tři stříbrné pruty, jakoby samotná země chtěla odhalit své skryté poklady. A tak vznikla legenda o Kutné Hoře, městě, které se zrodilo z tajemného nálezu.

 

Stříbro provázelo město již od jeho založení, ale ne vždy je bohatství, to nejcennější, co v životě máme.

 

Vlašský dvůr, kdysi hrdý na své stříbrné bohatství, se stal dějištěm nešťastného sporu. Havíři a mincíři, obviňující se navzájem z krádeže, se pustili do boje, jenž skončil smrtí nevinných. Říká se, že když půlnoc odbije a vlašský zvonek sám od sebe zazvoní, zvedne se vítr a duše zavražděných Vlachů se vrací, bloudíce mezi námi ve snaze najít své ztracené stříbro.

 

Slyšíte jejich volání?

Treasure Hunt Kutná Hora

Připravte se na nezapomenutelnou výpravu, kde se Kutná Hora stane vaším útočištěm při hledání loupežnického pokladu. Teambuilding v tomto stříbrném městě oživí ducha dobrodružství ve vašich kolezích, přátelích či zaměstnancích. Společně můžete odhalit skryté poklady města a prokázat tak, že spolupráce je klíčem k úspěchu.

Treasure Hunt Kutná Hora
Treasure Hunt Kutná Hora
Treasure Hunt Kutná Hora

Průběh programu

 

Sympatický průvodce vás uvede do teambuildingové hry, podrobně vysvětlí pravidla i fungovaní naší mobilní aplikace a lov pokladů v Kutné Hoře může začít. Po odstartování se všechny týmy vydají na cestu najednou, avšak různými směry napříč městem.

 

Svou strategii, trasu postupu i tempo hry si určí každý tým sám. Budete řešit různorodé úkoly, celkem máme osm druhů úkolů a v každé hře jich na Vás čekají desítky. Vyberete si nejdříve ty lehčí, rozpinkávací úkoly nebo se rovnou vrhnete na ty nejnáročnější záhadné úlohy?

 

Po vypršení herního času se opět všichni sejdeme na domluveném místě a treasure hunt si vyhodnotíme. Zvítězí tým, který najde nejvíce ukrytých pokladů a nejlépe splní zadané úkoly.

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

Hra probíhá převážně v srdci samotné Kutné Hory. V této lokalitě je množství ubytování a restaurací v různých cenových kategoriích. Pro možnost ubytování zmíníme LH Hotel Mědínek Old Town, hotel Barborský dvůr nebo Café Havlíček Pension.

 

Vyzkoušejte také naše Treasure Hunt programy i v jiných místech České republiky:

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také tyto programy

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Zažijte dobrodružství na jezeře, splňte poslání od svého vladaře a dejte si pozor na vodní příšeru.

  Treasure Hunt Tisá - skalní město

  Treasure Hunt Tisá

  Skalní město Tisá vás stoprocentně vtáhne do magické minulosti i fantazie Narnie.