Treasure Hunt Liberec

Treasure Hunt Liberec – teambuilding

Treasure Hunt Liberec je napínavá teambuildingová hra uprostřed historického centra našeho hlavního města. Jednotlivé týmy se vydávají na cestu za dobrodružstvím, kde hledají skryté poklady, překonávají nástrahy a získávají cenné body.

 

A nebojte se, nic není povinné a téměř vše je povolené. Váš postup k pokladům se bude odvíjet od vaší taktiky, postřehu a chuti soutěžit. A ta chuť soutěžit, tak ta bude velká.

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

40

Počet osob

6 - 300

Prostředí

Město

Odhalte záhadu Christiana Platze z Ehrentalu

 

Historik Radek Kanárek neměl dnes zrovna štěstí. Procházel se večerní Prahou, prohlížel si památky, když ho zastihla silná průtrž mračen. V dálce uslyšel ohromné hromobití. Schoval se pod malou stříšku, když uviděl, jak silný blesk zasáhnul věž katedrály sv. Víta.

 

Potom, co bouře rychle skončila, Radek zahlédl, že významná pražská památka je zcela v pořádku. Jak je to možné? Katedrála i celý hrad měl být už dávno v plemenech!

 

Jenže během té elektrizující rány se stalo něco úplně jiného. Vznikla záhada v královské hrobce ukrytá hluboko v podzemí pod katedrálou. Cínový sarkofág Rudolfa II je otevřen a vedle něho stojí postava v renesančních šatech.

Treasure Hunt Liberec

Teambuilding uprostřed stověžaté Prahy plné nádherných památek je skvělý zážitek pro vaše kolegy, přátele nebo zaměstnance. Vyzkoušejte si, jak dokážete spolupracovat na cestě plné dobrodružství.

 

Tento treasure hunt je vhodný jak pro kavárenské povaleče, požitkáře, tak i pro náročné soutěživce. Tak co, jdete do toho? A zapojíte svůj šarm nebo rychlé nohy?

Treasure Hunt Liberec
Treasure Hunt Liberec
Treasure Hunt Liberec

Průběh programu

 

Sympatický průvodce vás uvede do teambuildingové hry, podrobně vysvětlí pravidla i fungovaní naší mobilní aplikace a lov pokladů v Praze může začít. Po odstartování se všechny týmy vydají najednou, avšak různými směry na dobrodružnou cestu skrz starobylé město.

 

Svou strategii, trasu postupu i tempo hry si určí každý tým sám. Budete řešit různorodé úkoly, celkem máme osm druhů úkolů a v každé hře jich na Vás čekají desítky. Vyberete si nejdříve ty lehčí, rozpinkávací úkoly nebo se rovnou vrhnete na ty nejnáročnější záhadné úlohy?

 

Po vypršení herního času se opět všichni sejdeme na domluveném místě a treasure hunt si vyhodnotíme. Zvítězí tým, který najde nejvíce ukrytých pokladů a nejlépe splní zadané úkoly.

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

Hra probíhá převážně na Starém městě s malým přesahem na druhou stranu Vltavy. V této lokalitě je nepřeberné množství ubytování a restaurací v různých cenových kategoriích. Pro možnost ubytování zmíníme Imperial Hotel, hotel Marriot nebo Grand hotel Bohemia.

 

Budete-li vybírat restauraci na večerní posezení po skončení treasure huntu Praha, doporučujeme hledat podniky v oblasti kdekoliv mezi Alešovo nábřežím až Prašnou branou na Starém Městě. A na Malé Straně od Občanské plovárny až po Lennonovu zeď.

 

Vyzkoušejte také naše Treasure Hunt programy i v jiných místech České republiky:

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také tyto programy

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Zažijte dobrodružství na jezeře, splňte poslání od svého vladaře a dejte si pozor na vodní příšeru.

  Treasure Hunt Tisá - skalní město

  Treasure Hunt Tisá

  Skalní město Tisá vás stoprocentně vtáhne do magické minulosti i fantazie Narnie.