Treasure Hunt Liberec

Treasure Hunt Liberec – teambuilding

Treasure Hunt Liberec je napínavá teambuildingová hra zahalená tajemnými příběhy města, o kterých jste možná neměli ani tušení. Jednotlivé týmy se vydávají na cestu za dobrodružstvím, kde hledají skryté poklady, překonávají nástrahy a získávají cenné body.

 

A nebojte se, nic není povinné a téměř vše je povolené. Váš postup k pokladům se bude odvíjet od vaší taktiky, postřehu a chuti soutěžit. A ta chuť soutěžit, tak ta bude velká.

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

40

Počet osob

6 - 300

Prostředí

Město

Odhalte záhadu Christiana Platze z Ehrentalu

 

V temných uličkách Liberce, kde stíny tančí a měsíc svítí, se šíří pověst o černém psu, strážci tajemství Ehrentalu. Říká se, že když noc obklopí kostel Nalezení svatého Kříže, můžeš spatřit psa s očima jako uhelné brikety, a slyšet šepot o Christianu Platzovi, který se kdysi narodil do rodiny tkalců, ale jeho cesta vedla temnějšími stezkami.

 

Jako hejtman panství vládl s železnou pěstí, a jeho krutost byla taková, že se šeptalo o paktu s temnými silami, ne-li přímo se samotným ďáblem. V srdci Liberce, pod základy kostela, měl být pochován, ale jeho duch nezná odpočinku. Říká se, že se toulá nejen městem, ale i na Ještědu, kde v noci, když se zatahuje mlha, tesá do skály nové příběhy a legendy.

 

Setkáte se na cestě, za vaším dobrodružstvím s Christianem i vy?

Treasure Hunt Liberec

Připravte se na nezapomenutelnou výpravu, kde se Liberec stane vaším tajemným hřištěm. Teambuilding v tomto historickém městě oživí ducha dobrodružství ve vašich kolezích, přátelích či zaměstnancích. Společně můžete odhalit skryté poklady města a prokázat tak, že spolupráce je klíčem k úspěchu.

Treasure Hunt Liberec
Treasure Hunt Liberec
Treasure Hunt Liberec

Průběh programu

 

Náš průvodce vás uvede do teambuildingové hry, podrobně vysvětlí pravidla i fungovaní naší mobilní aplikace a lov pokladů v Liberci může začít. Po odstartování se všechny týmy vydají najednou, avšak různými směry na dobrodružnou cestu napříč městem.

 

Svou strategii, trasu postupu i tempo hry si určí každý tým sám. Budete řešit různorodé úkoly, celkem máme osm druhů úkolů a v každé hře jich na Vás čekají desítky. Vyberete si nejdříve ty lehčí, rozpinkávací úkoly nebo se rovnou vrhnete na ty nejnáročnější záhadné úlohy?

 

Po vypršení herního času se opět všichni sejdeme na domluveném místě a treasure hunt si vyhodnotíme. Zvítězí tým, který najde nejvíce ukrytých pokladů a nejlépe splní zadané úkoly.

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

Hra probíhá převážně v historické části Liberce. V této lokalitě je nepřeberné množství ubytování a restaurací v různých cenových kategoriích. Pro možnost ubytování zmíníme Pytloun Hotel Grand imperial, hotel Stará pekárna nebo Apartmá SunGarden.

 

Budete-li vybírat restauraci na večerní posezení po skončení treasure huntu Liberec, můžeme doporučit v okolí OC Forum Steak house Liberec, či nedalekou Indicko-Nepálskou restauraci v Moskevské ulici.

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také tyto programy

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Zažijte dobrodružství na jezeře, splňte poslání od svého vladaře a dejte si pozor na vodní příšeru.

  Treasure Hunt Tisá - skalní město

  Treasure Hunt Tisá

  Skalní město Tisá vás stoprocentně vtáhne do magické minulosti i fantazie Narnie.