Treasure Hunt Pec pod Sněžkou

Treasure Hunt Pec pod Sněžkou – teambuilding

Určitě znáte ten pocit, kdy máte dost nudného a stereotypního života plného jistot. A toužíte zažít něco nevšedního, neobyčejného a vzrušujícího. My vám dokážeme naprosto spolehlivě tuto touhu ukojit. Zažijte neobyčejný den s naší firemní hrou Treasure hunt Pec pod Sněžkou!

 

Starosti nechte doma, vytáhněte kolegy a vydejte se vstříc novému dobrodružství! Protáhneme vás úchvatnou Krkonošskou přírodou a nemusí to být jen známá Sněžka. Projděte se krajinou roubenek, vodopádů a po rozkvetlých horských loukách. Kdoví, jestli vám cestu nezkříží hamižná banda pašeráků. Je třeba být připraven.

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

44

Počet osob

6 - 300

Prostředí

Příroda

Ztracená expedice a tajemství sněžného tvora

 

V malebném městečku Pec pod Sněžkou se dozvídáme o záhadných událostech, které začínají postupně splétat své nitky. Skupina turistů, hledačů dobrodružství, objevila starodávnou stopu vedoucí k tajemné postavě známé jako sněžný tvor. Dávná místní legenda navíc tvrdí, že tento tvor skrývá poklad hluboko v Krkonošských horách a jeho existence byla vždy předmětem mnoha spekulací.

 

Zároveň v této oblasti zmizela zkušená expedice horolezců, kteří se vydali na náročný výstup na Sněžku, nejvyšší horu Krkonoš. Zanechali za sebou pouze šifrované zprávy, které vedly k jejich poslednímu táboru na svahu hory.

 

Staňte se součástí místních záhad a užijte si jedno velkolepé dobrodružství, které tolik změnilo životy všech zúčastněných. Čeká na vás také také moderní ubytování v Krkonoších, ski areál a především Sněžka – nejvyšší hora České republiky.

Treasure Hunt Pec pod Sněžkou

Treasure Hunt Pec pod Sněžkou můžeme připravit jak v normální (lehčí) variantě, tak v náročnější s přídavkem zábavných atrakcí. Je libo ještě více zpestřit tento teambuilding např. o lukostřelbu nebo chůzi po slackline?

Treasure Hunt Pec pod Sněžkou
Treasure Hunt Pec pod Sněžkou
Treasure Hunt Pec pod Sněžkou

Průběh programu

 

K dispozici budete mít pouze svůj tým, mobilní zařízení s GPS a naší aplikaci, která vás celou hrou provede a s každým splněným úkolem budete blíže svému cíli.

 

Prověříte dovednosti týmové spolupráce a budete společně čelit rozmanitým výzvám, při kterých zapojíte svou kreativitu, důvtip a originalitu. Jste opravdu tak sehraný kolektiv? To se brzy dozvíme …

 

Tak na co ještě čekáte? Rezervujte si svůj termín hledání pokladů v Peci pod Sněžkou.

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

Zaslouženou regeneraci a odpočinek vám rádi zajistíme v jednom z místních hotelů, velmi oblíbený je například 4* Aparthotel Svatý Vavřinec. Pro nadšence nabízíme některou z místních roubenek, například Žižkova bouda nebo Hotel Horizont s krásným výhledem. Pokud vás zaujalo jiné ubytování, klidně to s námi zkonzultujte.

 

Treasure Hunt Pec pod Sněžkou se odehrává v přírodě, v blízkém okolí města. Takže pokud si vyberete ubytování v blízkosti centra, nemůžete šlápnout vedle.

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také tyto programy

  Treasure Hunt Tisá - skalní město

  Treasure Hunt Tisá

  Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý.

  Treasure Hunt Praha - teambuilding

  Treasure Hunt Praha

  V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.