Treasure Hunt Plzeň

Treasure Hunt Plzeň – teambuilding

Oblíbenou teambuildingovou hru Treasure Hunt jsme tentokrát umístili přímo do Plzeňského kraje. Vaším úkolem bude postupovat podle mapy, plnit úkoly, řešit rébusy a získat co nejvíce bodů.

 

Oprášíte svou spontánnost a nasazení z dob dětských táborů, kreativitu a vynalézavost, která ve vás jistě dříme. Hra však nabízí mnohem víc. Nejenže probudíte své zapomenuté dovednosti, zjistíte mnohé o svých kolezích a možná si potvrdíte to, co jste si o nich dávno mysleli.

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

51

Počet osob

10 - 300

Prostředí

Město

Mimozemšťani nás naučili pít pivo

 

Město piva, to je nejspíš první asociace, která vás ve spojitosti s touto metropolí napadne. V této oblasti již nemáme co objevovat. Češi jsou národ pivařů a Pilsner Urquell zná opravdu každý.

 

Ale co když za pití piva můžou mimozemšťani?

 

Vítejte v oblasti 51 „zóny mimozemšťanů“, kde na vás čeká padesát jedna herních úkolů.

 

V Plzni se budeme pohybovat v historické části vnitřního města, ale také v zelených parcích a na březích řek Radbuzy a Mže. Kdo by zatoužil po trošku té historie, hra vás zavede i do blízkosti Velké synagogy, Černé věže nebo Katedrály sv. Bartoloměje. O Masné krámy ani zlatavý mok nepřijdete, jistě si cestou vybojujete malé osvěžení!

Treasure Hunt Plzeň teambuilding

Treasure Hunt Plzeň můžeme připravit jak v normální (lehčí) variantě, tak v náročnější s přídavkem zábavných atrakcí. Je libo ještě více zpestřit tento teambuilding např. o lukostřelbu nebo chůzi po slackline?

Treasure Hunt Plzeň teambuilding
Treasure Hunt Plzeň – teambuilding
Treasure Hunt Plzeň teambuilding

Průběh programu

 

Přesvědčte se, že Plzeň neznamená jen pivařskou legendu. Zábavnou teambuildingovou hru Treasure Hunt vám rádi připravíme na míru přesně podle vašich požadavků. Upevníte vztahy se svými kolegy, objevíte přírodní krásy Plzeňského kraje a ještě si užijete spoustu zábavy. Váš tým bude pracovat na odhalování vodítek, řešení hlavolamů a plnění bláznivých úkolů, to vše prostřednictvím naší mobilní aplikace s GPS.

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

Ubytovat vás můžeme v Hotelu u Pramenů, který nabízí wellness centrum se saunou nebo fitness. Velmi oblíbený je také Courtyard by Marriott Pilsen, který jistě uspokojí i ty z vás, kteří si rádi dopřejí maximální luxus a pohodlí.

 

Vyzkoušejte také naše Treasure Hunt programy i v jiných místech České republiky:

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také tyto programy

  Treasure Hunt Tisá - skalní město

  Treasure Hunt Tisá

  Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý.

  Treasure Hunt Praha - teambuilding

  Treasure Hunt Praha

  V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.