Treasure Hunt Seč

Treasure Hunt Seč – teambuilding na přehradě

Treasure Hunt Seč je skvělá firemní akce pro vaše zaměstnance. Teambuildingová hra na březích přehrady přímo láká k objevení ztraceného města pod hladinou.

 

A nebojte se, nic není povinné a téměř vše je povolené. Váš postup k pokladům se bude odvíjet od vaší taktiky, postřehu a chuti soutěžit. A ta chuť soutěžit, tak ta bude velká.

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

40

Počet osob

10 - 300

Prostředí

Příroda

Objevte ztracené město pod hladinou

 

Před mnoha lety bylo pod hladinou přehrady Seč zatopeno celé město. Vaším úkolem je najít toto ztracené město a jeho poklad. Ale pozor, cesta k městu je plná překážek a nebezpečí. Musíte se vyhnout zatopeným domům, mlýnům a pilám, které se nacházejí těsně pod hladinou přehrady. Pokud se vám podaří najít ztracené město, čeká vás bohatá odměna!

 

Během hledání pokladu se pravděpodobně setkáte s rytířem, který kdysi vlastnil hrad nad přehradou Seč. Tento muž zanechal svůj poklad někde v okolí. Vaším úkolem je najít jeho poklad a vrátit ho zpět na hrad. Ale pozor, poklad je dobře ukryt a rytířova duchovní přítomnost může být silně cítit.

 

Na vaší cestě narazíte také na tajemný ostrov uprostřed přehrady Seč, který ukrývá další tajemství i záhadný labyrint v okolí přehrady, který teprve čeká na odhalení.

Treasure Hunt Seč

Teambuilding uprostřed Železných hor na řece Chrudimce je skvělý zážitek pro vaše kolegy, přátele nebo zaměstnance. Vyzkoušejte si, jak dokážete spolupracovat na cestě plné dobrodružství.

 

Tento treasure hunt je vhodný jak pro kavárenské povaleče, požitkáře, tak i pro náročné soutěživce. Tak co, jdete do toho? A zapojíte svůj šarm nebo rychlé nohy?

Treasure Hunt Praha - teambuilding

Průběh programu

 

Nebojte se, potápět se nebudete! Naše firemní akce probíhá na břehu přehrady. Sympatický průvodce vás uvede do teambuildingové hry, podrobně vysvětlí pravidla i fungovaní naší mobilní aplikace a lov pokladů v Železných horách může začít. Po odstartování se všechny týmy vydají najednou, avšak různými směry na dobrodružnou cestu kolem přehrady Seč.

 

Svou strategii, trasu postupu i tempo hry si určí každý tým sám. Budete řešit různorodé úkoly, celkem máme osm druhů úkolů a v každé hře na vás čekají desítky úkolů. Vyberete si nejdříve ty lehčí, rozpinkávací úkoly nebo se rovnou vrhnete na ty nejnáročnější záludné hlavolamy?

 

Po vypršení herního času se opět všichni sejdeme na domluveném místě a treasure hunt si vyhodnotíme. Zvítězí tým, který najde nejvíce ukrytých pokladů a nejlépe splní zadané úkoly.

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

Lov pokladů probíhá převážně na pravé, východní straně sečské přehrady. Ale pokud si budete přát přidat herní body i na levou stranu přehrady, nebude to problém. V této lokalitě je nepřeberné množství ubytování a restaurací v různých cenových kategoriích. Pro možnost ubytování zmíníme Hotel Jezerka, penzion Hájenka nebo blízký Zámeček Klokočov.

 

Budete-li vybírat restauraci na večerní posezení po skončení treasure huntu Seč, doporučujeme hledat podniky v oblasti kdekoliv mezi penzionem Hájenka a hotelem Jezerka. Nebo severně od kamenné hráze kdekoliv ve městě Seč, restaurací je tam hodně.

 

Vyzkoušejte také naše Treasure Hunt programy i v jiných místech České republiky:

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také tyto programy

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Zažijte dobrodružství na jezeře, splňte poslání od svého vladaře a dejte si pozor na vodní příšeru.

  Treasure Hunt Tisá - skalní město

  Treasure Hunt Tisá

  Skalní město Tisá vás stoprocentně vtáhne do magické minulosti i fantazie Narnie.