Treasure Hunt Tábor

Treasure Hunt Tábor – teambuilding

Zajímá vás gotické město Tábor a jeho okolí? Pojďte si užít napínavou hru a nezapomeňte s sebou vzít kolegy z práce. Vydejte se společně na husitskou vítěznou výpravu! Naše interaktivní hra Treasure Hunt Tábor vám naservíruje to nejzajímavější z tohoto kraje a ještě si užijete inteligentní zábavu při plnění úkolů a hádanek.

 

Jste zvědaví na gotické památky nebo toužíte prozkoumat středověké podzemí a třeba se i trošku bát? V pět set let starých katakombách se totiž odehrávaly neuvěřitelné příběhy a legendy, které fascinují návštěvníky dodnes. Znáte přeci legendu o stříbrné kouli? Bacha na Koulovou Annu!

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

40

Počet osob

6 - 300

Prostředí

Město

Ktož jsú boží bojovníci

 

Pojďte se dozvědět, co všechno stálo v cestě králi Zikmundovi a jeho vojsku při obléhání města. Proč nemohl Tábor dobýt a se staženým ocasem odmašíroval do Uher. Byl Jan Žižka z Trocnova chrabrý vojevůdce nebo prostý zločince, který hájil své nároky silou.

 

V tomto jihočeském městě se nachází i řada historických památek, jako kostel Nanebevzetí Panny Marie, hrad Kotnov nebo Husitské muzeum. Město Tábor je také významným centrem českého protestantismu a každoročně se zde koná řada kulturních akcí a festivalů, které přilákají tisíce návštěvníků z celého světa.

Treasure Hunt Tábor teambuilding

Město Tábor není zdaleka jen o historii a o Janu Žižkovi. Pro milovníky sladkého, je tu Muzeum čokolády a marcipánu, pro malé i velké s hravou duší Muzeum Lega. Bojovníky zabaví Husův mlýn s filmovou zbrojnicí. Tam si můžete vyzkoušet zbraně, které nosili slavné hvězdy jako třeba Brad Pitt nebo Tom Cruise. Náš teambuilding Treasure hunt v Táboře si zkrátka užije každý!

Treasure Hunt Tábor
Treasure Hunt Tábor
Treasure Hunt Tábor

Průběh programu

 

V úvodu vám vysvětlíme pravidla hry, rozdáme mobilní zařízení GPS s naší herní aplikací a dál děj se vůle boží. Spojte svůj tým, aby soutěžil v řadě mentálních, fyzických a dovednostních výzvách. Jedna z nejoblíbenějších teambuildingových aktivit Treasure Hunt Tábor je pro vás připravena!

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

Ubytovat vás můžeme přímo v centru města, kde bude také probíhat samotná hra. Na zváženou dáváme Romantik hotel Eleonora s výhledem na řeku, Congress a wellness hotel Dvořák nebo Hotel Palcát s fitness centrem a lázněmi.

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také tyto programy

  Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

  Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

  Teambuilding v srdci Krkonoš. Zvládnete objevit i bájného ducha hor – Krakonoše?

  Treasure Hunt Praha - teambuilding

  Treasure Hunt Praha

  V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.