Treasure Hunt Tisá

Treasure Hunt Tisá

teambuilding

Tajemné skalní městečko Tisá vás nadchne svými výhledy do krásné přírody. A víte, že se ve skalách skrývá tajemný poklad? Vydejte se ho s námi najít během našeho treasure hunt programu.

Pojďte s námi na jedinečný treasure hunt do skalního města Tisá, kde se dle staré pověsti nachází starý poklad, ukrytý šlechticem Charlesem Leduquinem. Šlechtic se chtěl pro poklad vrátit, ale když se do Tiských stěn vrátil, nebylo po pokladu ani památky. Kam poklad zmizel? Kdo ho ukryl? No přeci skřítkové, kteří chrání skalní město. K ochraně Tisé využívají tajemné bylinky, které sypou do kapes návštěvníků, kteří poté bloudí a bloudí, až ztratí rozum.

 

A co je vlastně vaším úkolem? Musíte se zorientovat ve skalním městě Tisá a najít starodávný poklad. Ale pozor, skřítkové jsou všudypřítomní a nástrahy taktéž. Zvládnete to včas? Jedinečný Treasure Hunt ve skalním městě Tisá je připraven! Hurá za pokladem!

 

Průběh programu

Na začátku teambuildingu vás uvedeme do hry, budou vám vysvětlena pravidla a dostanete podklady, které budete potřebovat při řešení úkolů. Následně se rozdělíte na jednotlivé týmy a treasure hunt může začít! Orientace bude probíhat za pomoci mobilních zařízení s GPS a aplikace. Během honby za pokladem na vás postupně čekají různě obtížné úkoly, které je potřeba splnit pro postup k dalším úkolům. Celý teambuilding probíhá v krásném prostředí skalního města Tisá. Dokážete najít starodávný poklad a vyhnout se skřítkům?

 

+420 724 812 712, info@treasure-hunt.cz

 

 

+420 724 812 712, info@treasure-hunt.cz