Treasure Hunt na míru

Treasure Hunt na míru – teambuilding

Potřebujete Treasure Hunt na míru? Napište nám, rádi pro vás lov pokladů připravíme.

 

Pokud jste si nevybrali z našich Treasure Hunt programů můžeme vám postavit hru ušitou přím pro na vaše přání. Zvolte si lokalitu, téma, časovou i herní náročnost.

Doba trvání

???

Pokladů

???

Počet osob

???

Prostředí

???

Vyberte si podle svých potřeb

 

Každý klient má rozdílnou představu o složení programu, náročnosti trasy i množství a úrovně otázek. Jsme připraveni splnit vaše přání a sestavit firemní akci na klíč.

Treasure Hunt na míru

Chcete teambuilding uprostřed města nebo v přírodě daleko od civilizace? Chcete Treasure Hunt pro pěší, pro cyklisty nebo snad pojedete na lodi? Žádný proglém!

Treasure Hunt na míru
Treasure Hunt Praha - teambuilding
Treasure Hunt

Průběh programu

 

Sympatický průvodce vás uvede do teambuildingové hry, podrobně vysvětlí pravidla i fungovaní naší mobilní aplikace a lov pokladů může začít. Po odstartování se všechny týmy vydají najednou, avšak různými směry na dobrodružnou cestu k vítězství.

 

Svou strategii, trasu postupu i tempo hry si určí každý tým sám. Budete řešit různorodé úkoly, celkem máme osm druhů úkolů a v každé hře jich na Vás čekají desítky. Vyberete si nejdříve ty lehčí, rozpinkávací úkoly nebo se rovnou vrhnete na ty nejnáročnější záhadné úlohy?

 

Po vypršení herního času se opět všichni sejdeme na domluveném místě a treasure hunt si vyhodnotíme. Zvítězí tým, který najde nejvíce ukrytých pokladů a nejlépe splní zadané úkoly.

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také tyto programy

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Treasure Hunt Máchovo jezero

  Zažijte dobrodružství na jezeře, splňte poslání od svého vladaře a dejte si pozor na vodní příšeru.

  Treasure Hunt Tisá - skalní město

  Treasure Hunt Tisá

  Skalní město Tisá vás stoprocentně vtáhne do magické minulosti i fantazie Narnie.