Treasure Hunt Český Krumlov

Treasure Hunt Český Krumlov – teambuilding

Vychutnejte si romantickou atmosféru jihočeského města Český Krumlov, jednoho z nejkrásnějších měst v České republice. Tento architektonický skvost bývá nazýván jako město dvou věží, které obklopuje spleť křivolakých uliček se stylovými restauracemi a uměleckými obchůdky.

 

Jeho středověký ráz je umocněn majestátním hradem a zámkem tyčícím se na skalnatém návrší, z jehož nádvoří získáte dech beroucí výhled na klikaté břehy Vltavy.

 

Na teambuildingu poodhalíme Treasure Hunt Český Krumlov tajemství nejvýznamnějších šlechticů Čech, krásných žen i statečných mužů. Nejeden příběh totiž skrývá krvavou zápletku a notnou dávku duchařiny. Víte, proč měli Schwarzenberkové ve znaku useknutou tureckou hlavu?

Doba trvání

2 - 4 hod

Pokladů

40

Počet osob

6 - 300

Prostředí

Město

Český Krumlov býval domovem loupežníků

 

V době, kdy stíny středověku pokrývaly zemi a tajemné lesy se rozléhaly tam, kde dnes stojí Český Krumlov, se odehrává náš příběh. Nebylo zde město, ani hrad, pouze divoká příroda a řeka Vltava, která se klikatila údolím jako stříbrná stuha. Obchodní stezka, jež spojovala Rakousko s českým vnitrozemím, procházela touto krajinou, a právě zde, na skále nad brodem, měli svůj domov loupežníci.

 

Tito lotři byli pánové lesa, přepadávali pocestné a kupecké vozy, berouc si, co jim přišlo pod ruku. Ale jak praví přísloví, každé štěstí jednou končí, a tak i dny těchto lapků byly sečteny. Statečný rytíř Vítek, muž odvahy a čestnosti, objevil jejich skrýš a rozhodl se ukončit jejich vládu teroru.

 

S plameny spravedlnosti vypálil rytíř Vítek loupežnické sídlo až do základů. Na jeho troskách pak vyrostl hrad, nedobytná pevnost, která měla navždy chránit brod přes Vltavu. A tak, kde kdysi stála loupežnická skrýš, nyní stojí hrad Krumlov, symbol spravedlnosti a ochrany.

 

Příběh, který se odehrál v dávných dobách, ale možná ještě není u konce! Loupežníci, ti pánové temných hvozdů, kteří byli poraženi rytířem Vítkem, možná zanechali něco víc než jen pověsti a strach. Věří se, že loupežníci, v momentě největší nouze, ukryli svůj poklad. Poklad, který by mohl být ukrytý kdekoli, čeká na toho, kdo projeví dostatek odvahy a důvtipu, aby rozluštil stopy a záhady, které loupežníci zanechali.

Treasure Hunt Český Krumlov

Tato poutavá akce vás vtáhne a zlepší vaši kooperaci v týmech při řešení zábavných úkolů. Cíl máte však všichni stejný, všichni jste na jedné lodi. Nápomocná vám bude mobilní zařízení s GPS a naše aplikace Treasure Hunt.

 

Nenechte si ujít úžasnou teambuildingovou hru v srdci historických památek světového významu. Český Krumlov je na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Treasure Hunt Český Krumlov
Treasure Hunt Český Krumlov
Treasure Hunt Český Krumlov

Průběh programu

 

Sympatický průvodce vás uvede do teambuildingové hry, podrobně vysvětlí pravidla i fungovaní naší mobilní aplikace a lov pokladů v Českém Krumlově může začít. Po odstartování se všechny týmy vydají najednou, avšak různými směry na dobrodružnou cestu napříč městem.

 

Svou strategii, trasu postupu i tempo hry si určí každý tým sám. Budete řešit různorodé úkoly, celkem máme osm druhů úkolů a v každé hře jich na Vás čekají desítky. Vyberete si nejdříve ty lehčí, rozpinkávací úkoly nebo se rovnou vrhnete na ty nejnáročnější záhadné úlohy?

 

Po vypršení herního času se opět všichni sejdeme na domluveném místě a treasure hunt si vyhodnotíme. Zvítězí tým, který najde nejvíce ukrytých pokladů a nejlépe splní zadané úkoly. Kdo se stane vítězem Treasure hunt Český Krumlov?

Lokalita a ubytování pro tento teambuilding

 

V Českém Krumlově se můžete ubytovat v jednom z nejlepších hotelů v jižních Čechách. Luxusní pětihvězdičkový Hotel Růže v historickém centru města má mimo jiné i neomezený wellness.

 

Další okouzlující ubytování najdete třeba v hotelu Grand, hotelu Oldinn, hotelu Krumlovská pohádka a mnohých dalších.

Nezávazná poptávka Treasure Huntu

  Zkuste také tyto programy

  Treasure Hunt Praha - teambuilding

  Treasure Hunt Praha

  V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit. V Praze pro vás máme také treasure hunt, stačí zkusit.

  Treasure Hunt Ústí nad Labem

  Treasure Hunt Ústí nad Labem

  Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý Treasure Hunt v metropoli Ústecké kraje je skvělý.